logo
add image

TİCARET BORSASINDAN MUHTAÇ AİLELERE GIDA YARDIMI YAPILDI

TİCARET BORSASINDAN MUHTAÇ AİLELERE GIDA YARDIMI YAPILDI

TOBB’ nin maddi yardımları ve borsamızın işbirliği ile toplam 700 adet gıda yardım poşeti hazırlanarak, mevcut borsamız üyelerinin de katkıları ile hazırlanan Ramazan ayı Gıda yardım poşetlerinin dağıtımı bitirilmiş olup, konu ile ilgili bir açıklama yapan,

Bafra Ticaret Borsası Başkanı, Sayın Namık KİBAROĞLU :

Ramazan ayı dolayısı ile, TOBB merkezinden borsamıza gönderilen mebla karşılığı, tarafımızdan alınan ve 700 adet olarak hazırlanan ramazan ayı gıda poşetleri, borsamız başkanlığı tarafından ve tüm üyelerimize verilen 5‘er adet poşet teslim kartı ile, üyelerimizin de bizzat gıda poşetlerini teslim alıp, etraflarındaki muhtaç ailelere ulaşılmaya çalışılmıştır.

Öncelikle bu yardımların sağlanmasında bizlere vesile olan, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU' na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye genelinde bulunan 365 oda ve borsamızın bulunduğu il ve ilçelerdeki yardıma muhtaç ailelerin sofralarının bir nebze olsun şenlenmesi sağlanılmıştır. Borsamız tarafından meclis üyelerimizin de gayretli çalışmaları kapsamında ve bu süreçte üyelerimize verilen 5 kişilik kontenjan dahilinde, tespit edilen ailelere hazırlanan gıda yardım poşetlerinin dağıtımını tamamlamış bulunmaktayız. Üyelerimize de desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ramazan ayımızın; tüm camiamıza, tüm milletimize, tüm islâmalemine; huzur, mutluluk, refah, bolluk, sağlık getirmesi temennisiyle, tüm halkımızın Ramazan bayramını tebrik ederim.

 Saygılarımla,

Namık KİBAROĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

Yukarı