logo
add image

Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Namık KİBAROĞLU, Ramazan-ı Şerif Ayı ve Cuma Gününü kutlayan bir mesaj yayımladı.

Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Namık KİBAROĞLU, Ramazan-ı Şerif Ayı ve Cuma Gününü kutlayan bir mesaj yayımladı.

Mesajında şu cümlelere yer verdi:

“Bereket ve Rahmet ayı olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif ayına ulaşabilmenin sevincini, hazzını, huzurunu ve coşkusunu yaşıyoruz.
Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, imanın ve hoşgörünün arttığı mübarek Ramazan ayı, kişinin içinde bulunduğu nimetlerin ve lütufların farkına varabilmesi için en efdal zamandır.
Bu mübarek ayda insanoğlu haiz olduğu nimetlerden dolayı çokça şükreder ve ihtiyaç sahibi kardeşleriyle paylaşmayı öğrenir.
Bu yıl Ramazan-ı Şerif ayımız sabahı Cuma, akşamı teravih, gecesi sahur ve ertesi oruç ve iftar ibadetiyle başlayacağımız bir günle başladı. Böylesi eşsiz güzel bir günü bizlere bahşeden alemlerin Rabbine şükrediyorum.
Başı Rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş ayı olan Mübarek Ramazan-ı Şerif’in ve mübarek Cuma günümüzün tüm İslam alemine, devletimize ve milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim…”
Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
Namık KİBAROĞLU

Yukarı