logo
add image

BAFRA TİCARET BORSASINDAN MASKE YARDIMI

BAFRA TİCARET BORSASINDAN MASKE YARDIMI
Koronavirüs salgını tedbirleri ile mücadeleye devam etmekte bulunulan şu günlerde Bafra Ticaret Borsası başkanlığından MASKE DAĞITIMI yapıldı.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık KİBAROĞLU:
Öncelikle ülkemizde ve dünyada mücadele verdiğimiz koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirlere uyulması gerektiğinin her birey olarak uygulanması önem arz eden 14 Kuralın titizlikle uygulanması ve EVDE KAL çağrılarına uyulması hem fert olarak hemde toplumun sağlığı açısından önem arz etmektedir.
Yayınlanan son genelgeler ile maske kullanımlarının zorunlu kılınması, maske ihtiyacını artırmıştır.
Bafra Ticaret Borsası Başkanlığı olarak bu ihtiyaca sosyal sorumluluğumuzdan dolayı 12.500 adet tek kullanımlı maske temin ederek; 25 ‘er adet mevcut borsamız üyelerine dağıtımlarını yapıyoruz.
Ayrıca Bafra Emniyet Teşkilatına ve Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından dağıtılmak üzere İlçe Sağlık Müdürümüz Dr.Aytaç AKIN, Başkan Yardımcımız Tarık EROL ve Genel Sekreterimiz Bayram TOSUN'un katılımlarıyla, Bafra Kaymakamımız Sayın Cevdet ERTÜRKMEN beye tarafımdan maskeler teslim edilmiştir.
İçinde bulunduğumuz şu sıkıntılı günlerin geçmesiyle, ülkemizde ve dünyada sağlık ve huzurlu ortamların geri gelmesini temenni eder, koronavirüs salgını nedeniyle vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, hasta bulunanlara da acil şifalar diliyorum.’ dedi.

Sağlığınız Bizim İçin Değerlidir Sağlıkla Kalın.

Yukarı