logo
add image

BAFRA TİCARET BORSASI'NDAN GIDA YARDIMI

TOBB’ nin maddi yardımları ve borsamızın işbirliği ile toplam 700 adet gıda yardım poşeti hazırlanarak, mevcut borsamız üyelerinin de katkıları ile hazırlanan Ramazan ayı Gıda yardım poşetlerinin dağıtımı bitirilmiş olup, konu ile ilgili bir açıklama yapan,

Bafra Ticaret Borsası Başkanı, Sayın Namık KİBAROĞLU : 

Ramazan ayı dolayısı ile, TOBB merkezinden borsamıza gönderilen mebla karşılığı, tarafımızdan alınan ve 700 adet olarak hazırlanan ramazan ayı gıda poşetleri içeriğinde; Sıvı yağ - Çay – Pirinç – çorbalık - makarna – Zeytin - Toz Şeker - Kuru Üzüm temel gıda maddelerinden oluşmaktadır.

 Dağıtım şekli olarak, tüm üyelerimize 5‘er adet poşet teslim kartı dağıtılarak, üyelerimizin de bizzat gıda poşetlerini teslim alıp, etraflarındaki muhtaç ailelere dağıtmaları veya muhtaç ailelere ilgili kartları kaşeleyip, imzalamaları ile gıda poşetlerinin dağıtımının yapılması düşünülmüş olup, aynı zamanda da gıda poşetlerinin içerisine de gıda poşetinin TOBB'den geldiğini belirten yazı da konulmuştur.

Öncelikle bu yardımların sağlanmasında bizlere vesile olan, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU' na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye genelinde bulunan 365 oda ve borsamızın bulunduğu il ve ilçelerdeki yardıma muhtaç ailelerin sofralarının bir nebze olsun şenlenmesi sağlanılmıştır. Borsamız tarafından meclis üyelerimizin de gayretli çalışmaları kapsamında ve bu süreçte üyelerimize verilen 5 kişilik kontenjan dahilinde, tespit edilen ailelere hazırlanan gıda yardım poşetlerinin dağıtımını tamamlamış bulunmaktayız.

Ramazan ayımızın; tüm camiamıza, tüm milletimize, tüm islâm alemine; huzur, mutluluk, refah, bolluk ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.''  Dedi.

 

Yukarı