logo
add image

BORSAMIZ ÜYELERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİK

 BORSA  ÜYELERİ  İFTARDA BULUŞTU.

 

Bafra Ticaret Borsası geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da üyelerine iftar yemeği vermeyi sürdürüyor, Borsa yönetim kurulu başkanı Namık KİBAROĞLU, yönetim ve meclis kurulu üyeleri iftar yemeğine katılan üyelerini ve protokolü kapıda karşıladı.

İftar yemeğinden sonra kısa bir değerlendirme yapan Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık KİBAROĞLU;

Her yıl geleneksel olara düzenlediğimiz bu iftar yemeklerinde tüm üyelerimizi bir arada görmek bizleri mutlu ediyor. Aynı zamanda da borsamız ile üyelerimiz arasında birlik ve beraberliklerimize de vesile olması nedeniyle böyle programları önemsiyoruz. Her zaman olduğu gibi bugünde bizleri yalnız bırakmayan ve bizleri onurlandıran tüm üyelerimize ve misafirlerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz”

Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu akşam bu beraberliğin güzel bir örneğini sergiledik. Bu vesile ile tüm üyelerimizin mübarek ramazan ayınızı bir kez daha tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileğiyle nice iftar yemeklerinde yine bir arada olmayı temenni eder, ramazan bayramınızı da şimdiden kutlar, Şahsım, yönetim ve meclis kurulum adına saygılarımı sunarım. dedi. 30/05/2018

 

Yukarı