logo
add image

BORSAMIZ SAMSUN TANITIM GÜNLERİ / FESHANEDE

03-05 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul feshane’de düzenlenen "8. Samsun Tanıtım Günleri"ne Bafra Ticaret Borsası olarak katıldık.

 

Samsun Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMKON) tarafından düzenlenen "8. Samsun Tanıtım Günleri", Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Etkinlikte Samsun’a ait yöresel tatlar, turizm zenginlikleri ve ilçelerin sahip oldukları tarihi ve kültürel değerlerin tanıtıldı.05/04/2015 Cuma günü Eyüp Sultan Camisi’nde kılınan cuma namazından sonra Eyüp Meydanı’nda keşkek dağıtımı yapıldı.

 

Mehter Takımı eşliğinde Feshane’ye geçildi ve 8. Samsun Tanıtım Günleri’nin resmi açılışı da Feshane’de yapıldı.

 

Açılışa eski Gençlik ve spor Bakanı Suat Kılıç, Eyüp Belediye Başkanı Remzi AydınBağcılar Belediye Başkanı Lokman

 

Çağrıcı, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,

 

Borsamız yönetim Kurulu Başkanı Namık Kibaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri,SAMKON Genel Başkanı H. Kaya Aşcı, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başer, Bafra Ziraat odası Başkanı Osman TOSUNER, STK Temsilcileri, Samsun ilçelerinin belediye başkanları, siyasi parti başkanları ve partilerin milletvekili aday adaylarıyla beraber çok kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin burada yaptığı açıklamada, “Bafra olarak biz büyük bir aileyiz anlayış ve düşüncesi ile SAMKON tarafından düzenlenen 8. Samsun Tanıtım Günleri için Feshane’de buluştuk.

 

Bafra Kaymakamlığımız, Bafra Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odamız, Ziraat Odamız ve Ticaret Borsamız ile tüm Bafra olarak buradayız.

 

Standımızı açtık. Baframızın pirincini, nokulunu, kaymaklı lokumunu ve diğer ürünlerimizin tanıtımını yapıyoruz.

 

Diğer ilçelerimiz ve gurbetteki hemşehrilerimiz ile beraber oluyoruz. Böylesine güzel bir organizasyonu yapan SAMKON ve genel başkanı Kaya Aşcı, yönetim kuruluna, gurbetteki tüm Samsun ve Bafra derneklerimize, değerli hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yukarı