logo
add image

TARIMSAL SEKTÖR BAŞKANLARI BORSAMIZDA

 Bafra Kaymakamı HALİS ARSLAN Başkanlığında borsamız konferans salonunda, Tarımsal Sektör Temsilcileri ile birlikte tanışma kahvaltısı düzenlendi.Tanışma Kahvaltısında açılış konuşmasını yapan Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Namık KİBAROĞLU; misafirleri ağırlamaktan duyulan memnuniyeti dile getirerek, Bafra'ya atanan Halis ARSLAN'a tekrar hoş geldiniz diyerek,  BAFRA TİCARET BORSASI hakkında birifing verdi ve tüm borsa üyelerini tek cadı altında toplamak için etüd çalışmalarına başladığı ve avan projesinin sunumunu yaparak, kaymakam bey'den destek sözü aldı.

Kaymakam ARSLAN yapdığı konuşmada tarımın öneminde bahisle bu toplantıların periyotik hale getirilmesi ve her sektörün olduğu gibi tarım sektörününde reel projelerini ortaya koymaları ve bu yönde hedefe ulaşılması gerekdiğini vurgulayarak herkese teşekkür etti. Tüm tarım sektörünün temsilcileri kendilerini tanıtarak, kendi kurumlarını kısaca tanıtımlarını sorun ve çözüm önerilerini sunma fırsatı buldular.

Toplantı sonunda toplu bir fotograf alındıktan sonra, Bafra Ticaret Borsası Başkanı KİBAROĞLU, tüm misafirlerine özel hazırlatılan hediyelik BAFRA PİRİNCİ hediye etti.

 

Yukarı