logo
add image

BORSAMIZ 7.SAMSUN TANITIM GÜNÜ İÇİN EYÜP FESHANEDE

Eyüp Feshanete 7. düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerine Borsamız yönetim kurulu katılım sağlayarak, borsa üyelerine ait markalı ürünlerin stantta sergilenmesi ve tanıtımları yapılarak, 4 gün süren tanıtım günlerinde en çok ilgiyi Bafra Standı çekmiştir.

Samsun tanıtım günleri hakkında bir açıklama yapan, borsamız yönetim kurulu başkanı sayın Namık KİBAROĞLU ;

“Şehrimizin yerel ürünlerini ve değerlerini markaya dönüştürüp, tüketici ile buluşmasını sağlayan en önemli fırsatın fuarlar olduğu kanısındayız.

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMKON), Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı,17 ilçe kaymakamlığı ve 17 ilçe belediyemizin de iş birliği ile ‘’7.Samsun Tanıtım Günleri’’ 13-16 Mart 2014 tarihleri arasında İstanbul Eyüp Feshane’de gerçekleştirilmiştir. Bu etkinlikte emeği geçen SAMKON başkanı Kaya AŞÇI’ya, Bafra’mız belediye başkanı Zihni ŞAHİN’e, ayrıca tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.

Gerçekleştirilen bu Samsun Tanıtım Günleri fuarında kurulan Bafra standı ile;
Şehrimizin tanıtımına, sergilenen pirincimizin ve diğer tarımsal ürünlerin markaya ve ticari değere dönüşmesi bakımından faydalı olduğu kanaatindeyiz.

Ayrıca, böyle faaliyetlerimizde borsa üyelerimizin standa konulmak üzere borsamıza verdikleri markalı ürün destekleri için, şahsım ve yönetim kurulum adına üyelerimize de teşekkür eder, bu tanıtım günlerinin yurt dışına da taşınması şehrimiz, ülkemiz ve Türk ekonomisi için artı değer getireceğine inanıyorum.” dedi.
 

Yukarı