logo
add image

İFTARDA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Geleneksel hale gelen Bafra Ticaret Borsası iftar yemeğinde tüm üyelerinin yanında, protokol üyelerini de ağırladı. Birlik ve beraberlik havasında geçen iftar yemeğine, Bafra Ticaret Borsasında, Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan, Rasim GULER, Musa BUHARALI ve Meclis Başkanlığı görevinde bulunan Muharrem AY ile ayrıca meclis ve yönetim kurullarında görev alan; Ahmet ÖZDEMIR,Davut DURMAZ, Kıyas YURDATAPAN, Alican UÇAR’ da katılarak, iftar yemeğini onurlandırdılar.

 

İftar yemeğine katılan misafirleri, borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Namık KİBAROĞLU ve Meclis Başkanı Hasan KOLBAŞI’nın yanı sıra  meclis üyeleri   karşıladı.

 

İftar yemeği sonrası bir değerlendirme yapan, Sayın Namık KİBAROĞLU: Öncelikle davetimize katılan protokol üyelerine, borsamızda geçmiş dönemlerde görev alan organ üyelerimize ve değerli tüm üyelerimize cani gönülden teşekkürlerimi sunuyorum, birlik ve beraberliğin bir örneğini de burada görmenin yanında ayrıca, katılımın yüksek olması ise bizleri çok mutlu etmiştir. Buradan tüm üye ve misafirlerimize şahsım ve meclis üyelerim adına şükranlarımı sunar, Ramazan ayımızın ve yaklaşan Ramazan Bayramımızın hepimize hayırlar getirmesini diler,  saygılar sunarım. dedi.

Yukarı